דברו איתנו *6360
עמית כרמלי
מעגלת לטובה

עיגול לטובת
צ'יימס ישראל

בכל קניה בכרטיס האשראי שלך יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב ואותן

אגורות יועברו לתרומה.

 

לדוגמה:

קנית ב- 78.60 ₪? שילמת 79 ₪, תרמת 40 אגורות!

 

כ-5 ₪ ממוצע תרומה חודשי!

מספר מעגלים
313

אנשים עם מוגבלות

עמותת צ'יימס ישראל הינה ארגון ללא מטרת רווח שייעודו לפעול למען שיפור איכות חייהם ושיתופם המלא בקהילה של אנשים עם צרכים מיוחדים (מוגבלות שכלית התפתחותית, נכויות פיזיות וחושיות, אוטיזם, נפגעי נפש ועוד) בפריסה גיאוגרפית רחבה מגיל ינקות עד בכלל, ללא הבדל גזע, לאום או דת.
עמותת צ'יימס ישראל החלה לפעול בארץ בשנת 1991 ביוזמת עיריית תל אביב-יפו ובשיתוף משרד הרווחה, שהזמינו את הארגון האמריקני Chimes להפעיל בישראל שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים. כיום מפעילה צ'יימס ישראל 25 מסגרות ותוכניות שונות בתחומי הטיפול, תעסוקה, חינוך, פנאי והעשרה.
עמותת צ'יימס ישראל מפעילה מעונות יום שיקומיים לפעוטות, מרכזי יום ארוך בבתי ספר, מרכזי עבודה שיקומיים, שילוב בוגרים בתעסוקה בשוק החופשי, מרכזים סיעודיים לבוגרים, וליווי בוגרים במגורים עצמאיים בקהילה. רצף השירותים הייחודיים ומקצועיים מיועדים לתמוך באדם עפ"י צרכיו, לתרום לתפקודו בחברה, להעשיר את יומו ולקדמו לחיים עצמאיים. כל השירותים ניתנים בשיתוף פעולה מלא עם המטופל, משפחתו ואנשי המקצוע אתם הוא קשור (עו"ס, רופאים, פסיכולוגים וכו').
צ'יימס ישראל מאמינה שלאדם עם צרכים מיוחדים, כמו לכל אדם, הזכות והיכולת לחיות חיים של כבוד ועצמאות תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בו. הדבר נעשה באמצעות פיתוח ומתן מגוון שירותים מקצועיים ורב-תחומיים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים תוך שימוש באמצעים ושיטות מודרניות  וחדשניות. העיקרון המנחה את צ'יימס ישראל הוא פיתוח והתאמת השירותים המוצעים לצרכיו ורצונותיו של האדם עם הצרכים המיוחדים.  צ'יימס  ישראל הייתה הראשונה להביא לישראל את נושא בניית תכניות טיפול אינדיבידואליות (IHP – Individual Habilitation Plan), תוך מתן דגש לצורכי הפרט ולא רק לצורכי הקהילה.
מאז תחילת הפעילות בשנת 1991 עם מרכז תעסוקה אחד עבור 80 מבוגרים עם צרכים מיוחדים בתל אביב, צ'יימס ישראל הרחיבה את שירותיה וכיום מציעה רצף של שירותים ליותר מ-1,400 משתקמים ובני משפחותיהם ב-25 מסגרות ותוכניות ומעסיקה כ-550 עובדים ומעל 170 מתנדבים.
העמותה מפעילה את השירותים במימון ופיקוח משרד הרווחה/ משרד הבריאות / משרד החינוך / משרד הכלכלה, ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם 14  רשויות מקומיות ( תל אביב, הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, טייבה, ראש העין, מודיעין, אשקלון ,אריאל, חולון, פתח תקווה, ראשל"צ, נתניה).

 

*התוכן באחריות העמותה

איזה כיף! החלטת לעגל לטובה. התהליך פשוט וקצר

רוצה להתחיל לעגל לטובת צ'יימס ישראל
איזה כיף! החלטת לעגל לטובה. התהליך פשוט וקצר

רוצה לוודא מהי חברת האשראי שלך?
נשמח לעזור: 6360*

התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך דוגמה

עד 3 יעדי תרומה לבחירה
אני ארצה לעגל לטובת:
לחיצה על + תציג את שמות העמותות בתחום.
אזרחים ותיקים וקהילות נזקקות
שלב אחרון וסיימנו
פרטים אישיים ופרטי תשלום
*
*
*
*
*
  • ישראכרט
  • מקס MAX
  • כאל
  • אמריקן אקספרס
  • דיינרס
  • לאומי קארד

בחרת לעגל לטובת: