דברו איתנו *6360
עמית כרמלי
מעגלת לטובה

עיגול לטובת
בית איזי שפירא

בכל קניה בכרטיס האשראי שלך יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב ואותן

אגורות יועברו לתרומה.

 

לדוגמה:

קנית ב- 78.60 ₪? שילמת 79 ₪, תרמת 40 אגורות!

 

כ- 4 ₪ ממוצע תרומה חודשי!

מספר מעגלים
1605

אנשים עם מוגבלות

"בית איזי שפירא" לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות, הינו ארגון פורץ דרך בתחום המוגבלויות בישראל, ומהווה מודל ארצי ובינלאומי. הארגון משפיע על כ -30,000 בוגרים וילדים בשנה.
בחודש אוגוסט 2012, נבחר בית איזי שפירא על ידי הועדה הכלכלית והחברתית של האו"ם (ECOSOC),  לשמש כיועץ מקצועי מיוחד של האו"ם, בתחום הטיפול באנשים עם מוגבלויות בעולם. מינוי זה מציב את הארגון בחוד החנית של הפעילות הבינלאומית לקידום איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות, ולהשגת המטרה של חברה שיוונית יותר, סובלנית ומקבלת את האחר. בית איזי שפירא הצטרף לקבוצה הייחודית של ארגונים בודדים בארץ ומעטים בעולם, שזכו לכבוד זה.
זכיה זו מצטרפת לזכייה מהשנה החולפת, באות העמותה האפקטיבית בישראל - 2011.
בית איזי שפירא פועל בשלושה תחומי עשייה:
1. פיתוח מודלים חינוכיים טיפוליים חדשניים: כמודלים להפצת הידע. בית איזי שפירא מפעיל מסגרות יום שיקומיות לילדים עם מוגבלויות (כיתות גן ובי"ס) ברעננה ובקלנסוואה, ומעניק סל טיפולים מורחב הכולל: הידרותרפיה, קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, סנוזלן, טיפול במוסיקה ועוד. בנוסף, הארגון מפעיל תכניות וטיפולים בקהילה: מרכז תנועה וספורט, הידרותרפיה, מרפאת שיניים, טיפולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים.
2. פעילות לשינוי חברתי, המבטיחה לאנשים בעלי מוגבלויות שותפות מלאה בחיי הקהילה, ואיכות חיים טובה יותר. אנו פועלים להעלאת מודעות חברתית ומדינית בנושאי שילוב  ונגישות חברתית לאנשים עם מוגבלויות, באמצעות לובי וסינגור. כמו כן, אנו מפעילים תכניות חברתיות לשינוי עמדות בקרב צעירים ומבוגרים.
3. מרכז למצוינות, מחקר והכשרה מקצועית בתחום הנכויות ההתפתחותיות. אנו מכשירים אלפי אנשי מקצוע, ומבצעים מחקרים בארץ ובחו"ל.

 

*התוכן באחריות העמותה

  • 1 חברת האשראי שלי
  • 2 למי ארצה לתרום?
  • 3 פרטים אישיים
רוצה להתחיל לעגל לטובת בית איזי שפירא
מהי חברת האשראי שלך?

רוצה לוודא מהי חברת האשראי שלך?
נשמח לעזור: 6360 *

התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך דוגמה

עד 3 יעדי תרומה לבחירה
אני ארצה לעגל לטובת:
לחיצה על + תציג את שמות העמותות בתחום.
אזרחים ותיקים וקהילות נזקקות
שלב אחרון וסיימנו
פרטים אישיים ופרטי תשלום
*
*
*
*

בחרת לעגל לטובת: